Przejdź do treści

Dlaczego warto zabrać książkę na drogę?

Toruń prawdziwy i… Toruń alternatywny, jeden i drugi możecie przemierzyć wraz z rudowłosą Dorą Wilk, której zdolność pakowania się w kłopoty, ale i znajdowania w centrum wydarzeń, przerasta umiejętności przeciętnego śmiertelnika. Powieść (będąca pierwszą częścią heksalogii) wciąga w świat, w którym przygoda goni przygodę. Napotykamy na naszej drodze miejsca niekoniecznie znane standardowemu turyście odwiedzającemu Toruń, za to cały panteon znanych nam postaci. Do tego na kartach książki pojawiają się zagadki, gorący romans i cięty, żywy język. A może uda się wam znaleźć którąś z bram…

Czytelniczka Milena

Opis wydawnictwa

„Break on through (To the other side)”. Nie ma czasu na pierdoły.

Oto Dora Wilk – policjantka i wiedźma w jednym. Do obu stron osobowości podchodzi śmiertelnie poważnie, przez co ma ręce pełne roboty i podwójną porcję kłopotów.

W Toruniu w dziwnych okolicznościach ginie staruszka. W alternatywnych miastach giną magiczni i to Dorę wybrano, by rozwikłała zagadkę. Razem z ekipą do zadań specjalnych: aniołem i diabłem wkracza do akcji. Jedno jest pewne – nie będzie grać zgodnie z regułami.

Stado nadprzyrodzonych, morderstwa i śledztwo – to zdecydowanie nie jest kolejne love story.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Miejsca, które występują w książce. Znasz inne? Napisz do nas.