Przejdź do treści

Dlaczego warto zabrać książkę na drogę? Dodaj opis książki!

Podziel się swoimi wrażeniami i dodaj krótki opis, który zachęci innych do zabrania tej książki na drogę.

Nasze sugestie: napisz, czego można się dowiedzieć z tej książki. Przedstaw krótko konkretne miejsca, o których opowiada autor. Jaki nastrój ma książka? Kogo może zainteresować? Nasz przykładowy opis, przeczytaj TUTAJ. Opis do 1000 znaków.

Opis wydawnictwa

Książka jest przeglądem atrakcji Kozienic. W ciekawy i kolorowy sposób pokazuje historię miasta, jego legendę i zabytki. Każda rozkładówka poświęcona jest innemu miejscu. Zobaczyć można między innymi Zespół Pałacowy, park miejski, ogród jordanowski, jezioro, sportowe i kulturalne Kozienice, a także Puszczę Kozienicką i Dolinę Środkowej Wisły wraz z ich fauną i florą. A na koniec podążyć za królewiczem Zygmuntem po miejskim labiryncie. Na każdej rozkładówce jest też kozienicki koziołek, którego trzeba odszukać, często w zaskakujących odsłonach.

„Kozienice. Moja mała ojczyzna” ma przedstawić dzieciom miejsca, do których mogą spacerować z rodzicami i dziadkami, gdzie będą wielokrotnie się bawić, wypoczywać i uczyć – obiekty kulturalne, sportowe, edukacyjne i wypoczynkowe. Czytelnicy poznają również wyjątkowe walory krajobrazowe Ziemi Kozienickiej, a także ciekawostki związane z największym zakładem pracy w regionie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Miejsca, które występują w książce. Znasz inne? Napisz do nas.