Przejdź do treści

Dlaczego warto zabrać książkę na drogę?

Powieść dla dorosłych napisana przepiękną polszczyzną. Przedstawione w niej historie są pełne tajemnic, miłości, erotyki, mistycyzmu. Fabuła umieszczona jest głównie w Rymanowie i okolicach. Opisywana rzeczywistość miesza się oniryzmem. Świetna lektura na wakacje lub weekend.

(Użytkownik Weronika)

Opis wydawnictwa

Napisana przepięknym językiem opowieść o poszukiwaniu miłości i spełnienia, literaturze i życiu, których czasem nie można od siebie oddzielić.

Do sanatorium w Beskidzie Niskim przyjeżdża młody kuracjusz Robert. Chce odpocząć i podreperować zdrowie. Ale czy to się uda, jeśli niemal cały czas dzieli między spotkania z piękną i demoniczną malarką Iwoną oraz intrygującą lekarką Małgorzatą? Na dodatek pogrąża się w lekturze powieści o lwowskim detektywie Jesipowiczu, który staje się jego wiernym towarzyszem i doradcą w miłosnych podbojach.

Po nocy, którą Robert i Iwona spędzają razem, malarka znika i okazuje się, że nikt w sanatorium nie pamięta takiej kuracjuszki. Czy wszystko się tylko Robertowi wydaje? Czy wszystko jest tylko powieścią?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Miejsca, które występują w książce. Znasz inne? Napisz do nas.