Przejdź do treści

Dlaczego warto zabrać książkę na drogę?

Ponieważ jest to kryminał, w którym jednym z głównych bohaterów jest pieczołowicie opisane miasto, pełne zakamarków, do których nie zaglądają nawet mieszkańcy. „Powtórka” to nie tylko kryminał, lecz także skrzące się humorem studium umysłu detektywa policji Leona Brodzkiego. Będzie on musiał odbyć tytułową powtórkę swojego życia i kariery, by powstrzymać falę zbrodni. Jeśli masz wątpliwości, wykręć numer 511 867 571. To nie żart. To numer do książkowego mordercy. Odważysz się przyjechać do Torunia?

(Użytkownik: Jarek Kempka)

Opis wydawnictwa

Czy gdybyś mógł wejść drugi raz do tej samej rzeki, popełniłbyś te same błędy?

Z końcem kariery policyjnej przed Leonem Brodzkim jeszcze jedno, najtrudniejsze zadanie. W serii niewyjaśnionych zbrodni, do których dochodzi w Toruniu, Brodzki odkrywa pewną prawidłowość – to powtórzone zagadki sprzed lat, które były najtrudniejszymi w jego karierze. Morderca, nazywający siebie Heraklitem, ewidentnie chce, by Brodzki ponownie przeszedł przez piekło makabrycznych zbrodni. Tylko tym razem mają to być zbrodnie doskonałe…

Kto brutalnie okalecza ofiary? Kto kryje się pod numerem telefonu 511 867 571? I co zrobi Brodzki, gdy w sprawę zostanie uwikłana jego córka? Jaką cenę zapłaci za odkrycie prawdy?

Brodzki co noc śni o wiślanej otchłani, w której toną ludzie…

Choć podobno dwa razy nie da się wejść do tej samej rzeki, policjant będzie musiał odbyć powtórkę swojej drogi zawodowej… i swojego życia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Miejsca, które występują w książce. Znasz inne? Napisz do nas.