Przejdź do treści

Dlaczego warto zabrać książkę na drogę? Dodaj opis książki!

Podziel się swoimi wrażeniami i dodaj krótki opis, który zachęci innych do zabrania tej książki na drogę.

Nasze sugestie: napisz, czego można się dowiedzieć z tej książki. Przedstaw krótko konkretne miejsca, o których opowiada autor. Jaki nastrój ma książka? Kogo może zainteresować? Nasz przykładowy opis, przeczytaj TUTAJ. Opis do 1000 znaków.

Opis wydawnictwa

„Gniew” to kolejny tom ukazujący życie Teodora Szackiego. Jest to zarazem ostatnia seria o kryminalnych przygodach naszego bohatera. Publikację poprzedzają dwa wcześniejsze tomy: „Uwikłanie” i „Ziarno prawdy”.

Początek akcji rozpoczyna wątek pewnego morderstwa, jest to jednak poboczny temat  kryminału. Głównym motywem ostatniej części trylogii jest szkielet, który został odnaleziony podczas zwyczajnych robót drogowych przeprowadzanych w jednym z budynków. Budynek w którym doszło do zdarzenia, był obiektem poniemieckim, opuszczonym i bardzo zaniedbanym. Dodatkowo nieruchomość znajdowała się nieopodal olsztyńskiego poniemieckiego szpitala. Do tajemniczej sprawy zaangażowano prokuratora Teodora Szackiego. Szacki zdecydował, by szkielet został oddany do użytku naukowego w Akademii Medycznej. Miał on służyć studentom podczas zajęć. Dla głównego bohatera sprawa ta wydaje się dość rutynowa. Okazuje się jednak, że to śledztwo ma większy udział w życiu prokuratora. Dzieje się tak, ponieważ dla Teodora Szackiego będzie to ostatnie dochodzenie w jego życiu.

Twój adres email nie zostanie opublikowany.